• Viena saugiausių dekoratyvinių kosmetikų pasaulyje: „RMS Beauty“ – jau pas mus

  Kosmetika, kuri ne tik puošia, bet ir puoselėja Naujiena MOLECULE asortimente: revoliuciją ekologiškos kosmetikos pramonėje sukėlęs prekės ženklas iš Amerikos „RMS Beauty“.

  Ar dekoratyvinė kosmetika gali ne tik puošti, bet ir puoselėti odą? Profesionali vizažistė, amerikietė Rose-Marie Swift sako: taip! Jos sukurta sveikos grožio kosmetikos linija „RMS Beauty“ jau pelnė tokių išrankių žvaigždžių kaip Gisele Bunchen ar Milla Jovovich pasitikėjimą, o dabar šiuos produktus galite įsigyti ir pas mus, „Molecule“ grožio ir jaunystės namuose.

  Kūrėja, patyrusi, kokia pavojinga gali būti kosmetika

  Daugiau kaip du dešimtmečius Rose-Marie Swift dirbo vizažo meistre, o jos sukurti darbai puošė tokius legendinius žurnalus kaip „Vogue“, „Harper‘s Bazaar“ ar „Marie Claire“. Po kurio laiko Rose-Marie susidūrė su rimtomis sveikatos bėdomis, kėlusiomis jai daug fizinių, psichologinių ir emocinių problemų. Atlikus daugybę tyrimų, paaiškėjo, kad negalavimus sukėlė moters organizme susikaupę toksiški sunkiųjų metalų kiekiai – tokių kaip aliuminis, baris, kadmis, švinas, gyvsidabris, taip pat pesticidų ir kitų cheminių medžiagų. Rose-Marie tiesiog apstulbo, kai laboratorijos darbuotojas tiesiai šviesiai paklausė: ar kartais ji nedirbanti kosmetikos industrijoje? Tik tuomet vizažistė sužinojo, kokį pavojų sveikatai gali kelti nesaugios dekoratyvinės kosmetikos naudojimas. Po ilgų gydymosi metų Rose-Marie neliko abejonių: ji privalo pasitelkti sukauptas žinias ir padėti kuo daugiau moterų, sukurdama sveikatą tausojančią dekoratyvinę kosmetiką. Taip gimė „RMS Beauty“ organiška grožio produktų linija, o pati Rose-Marie iki šiol išlieka viena aktyviausių moters sveikatos advokačių, nuolat pasisakančių prieš toksiškus chemikalus, naudojamus kasdieniuose mūsų higienos ir grožio produktuose. Nenuostabu, kad saugią, efektyvią ir puikiai veikiančią, išskirtine spalvų palete pasižyminčią kosmetiką netruko atrasti tiek pasaulio garsenybės, tiek visos savo odos sveikatą puoselėjančios moterys: su „RMS Beauty“ kosmetika buvo kuriamos reklamos tokiems mados vardams kaip Ralph Lauren, Louis Vuitton, Tommy Hilfiger, Max Mara, The Gap ar Victoria’s Secret, o produktai puošė tokių žvaigždžių veidus kaip Gisele Bunchen, Miranda Kerr, Celine Dion ar Milla Jovovich.

  „Gyva kosmetika“ – veikianti išvien su jūsų oda
  Įdomu tai, kad Rose-Marie žengė į rinką, kuri toli gražu nebuvo tuščia, atvirkščiai: ekologija, organinės medžiagos, tvarumas, grynumas, sveikumas ir kiti populiarūs raktažodžiai jau iki tol buvo tiek daug vartoti ir klijuojami taip beatodairiškai, kad nubluko ir neteko savo vertės. Tad, galima sakyti, Rose-Marie teko reabilituoti šiuos terminus ir įrodyti, kad dekoratyvinė kosmetika pajėgi ne tik kurti grožį, bet ir dovanoti sveiką odą. Tam toli gražu nepakako vien organiškų, natūralių sudedamųjų medžiagų – todėl „RMS Beauty“ sukūrė tai, ką pavadino „gyvaisiais ingredientais“ – tuo gerokai išsiskirdami iš visų kitų „švarios“ kosmetikos gamintojų. „Kai kalbama apie dekoratyvinės kosmetikos ingredientus, jiems galioja pagrindinis principas: mažiau yra daugiau. Mažiau sudedamųjų dalių, mažiau apdorojimo procesų, mažiau karščio, mažiau chemikalų. Štai kodėl mūsų kosmetikos sudedamosios dalys yra ne tik organiškos, iš tvarių žaliavų, bet ir kiek įmanoma mažiau apdorotos – o tai reiškia, kad dauguma jų į priemones patenka savo tikruoju raw pavidalu. Todėl visos veikliosios medžiagos – aliejai ir augaliniai dariniai – išlieka bioaktyvūs ir ne tik efektyviau veikia jūsų odą, bet veikia kartu su jūsų oda, kurdami sinergiją,“ – sako gamintojai. Įprastinė, „negyvų“ ingredientų kosmetika, neatlieka jokios kitos funkcijos – tik slūgso užtepta ant odos paviršiaus (ir dar neretai užkemša jūsų poras). Tuo tarpu „gyvieji ingredientai“ balansuoja jūsų odos homeostazę ir padeda palaikyti odos sveikatą, kartu tobulai dengdami, puošdami, suteikdami nuostabiausius atspalvius ir padėdami skleistis jūsų žavesiui. Natūralūs produktai puikiai dera tarpusavyje, todėl šias kosmetikos priemones lengva ir saugu derinti tarpusavyje – jos puikiai tinka tiek profesionaliems meistrams, tiek pradedančioms naudotojoms.

  Išskirtinis spalvynas – saugiems eksperimentams
  Modernios „RMS Beauty“ spalvos sukurtos naudojant grynus, neapdorotus mineralinius pigmentus. Dauguma produktų gali būti maišomi ar keičiami vieni kitais: akių šešėliai – naudojami kaip lūpų ar skruostų dažai, skaistalai – kaip lūpų blizgis. Užtepkite priemones šepetėliu ar pirštais, o jei reikia intensyvesnio efekto – procedūrą pakartokite. Nebijokite eksperimentuoti! Tai viena saugiausių dekoratyvinių kosmetikų pasaulyje, nespartinanti senėjimo ir tausojanti jūsų odą: be gliuteno, be sintetinių kvapų, be GMO, be parabenų, be nano dalelių, be sulfatų, ftalatų, talko.

  IŠBANDYKITE:
  Kreminius akių šešėlius
  Su natūraliais pigmentais, kurie suteikia modernų, šviesą atspindintį įvaizdį. Koncentruota formulė su natūraliu aliejaus pagrindu padeda nuraminti ir maitinti jautrią akių srities odą. Užtepkite truputį šešėlių pirštų galais ar šepetėliu ant odos – ir mėgaukitės jaunatvišku spindesiu. Priemonė puikiai įsigeria į odą ir ją maitina – gali būti naudojama lūpoms ir skruostams.

  Lip2Cheek
  Kaip galima spėti iš dvigubo pavadinimo, tai kombinuota priemonė, kurios mineralinės spalvos fantastiškai atrodo ir ant lūpų, ir ant skruostų. Su buriti aliejumi, taukmedžio ir kakavos sviestu, net šešių ypatingų atspalvių – nuo tikrosios raudonos iki matinės uogų ir slyvų spalvos.

  „Un“
  Maskuoklis, kuris… ne maskuoja, bet pakylėja ir atskleidžia jūsų odos grožį! Būtent taip veikia „Un“ – kreminis produktas su mineralais ir pigmentais, paslepiantis odos netobulumus ir kartu jos nesausinantis, neišryškinantis porų. Tai lemia turtinga sudėtis: kakavos sėklų sviestas kondicionuoja ir minkština odą, kokosų aliejus – ramina, simondsijų aliejus – akimirksniu susigeria ir intensyviai drėkina. Galima rinktis net iš 8 atspalvių. Daugiau jokių patamsėjusių paakių ir paraudimų!

  Švytėjimo suteikiančią priemonę
  Absoliutus „RMS Beauty“ bestseleris – ir ne veltui: atradę šią kreminę švytėjimo suteikiančią priemonę, nebeįsivaizduosite, kaip gyvenote be jos iki šiol. Nes ji pažadina jūsų odą šviesą atspindinčiu švytėjimu, bet kartu jos neriebalina ir neblizgina. Puoselėjančias savybes užtikrina kokosų, ricinos sėklų aliejai ir vitaminas E, pagamintas iš Ispanijoje išaugintų saulėgrąžų. Paryškinkite skruostikaulius arba vidinius akių kampučius, naudokite ant akių vokų, lūpų ar raktikaulių. Eksperimentuokite, atraskite ir spindėkite!

  preloader