• Naujiena! Sukurtos draugams, pamiltos visų: pasitikite BRAVE NEW HAIR

  „Molecule“ lentynose – gausi, galinga ir intriguojanti naujiena iš nišinio plaukų priežiūros priemonių kūrėjo ir gamintojo „Brave New Hair“:
  gausi – nes tinkamiausius produktus savo plaukų priežiūrai ir formavimui išsirinks kiekvienas pagal poreikius ir pomėgius;
  galinga – nes produktai be kompromisų daro tai, ką žada, ir daro puikiai;
  intriguojanti – nes produktai buvo sukurti… draugams.

  Draugų istorija:
  Kiekvienas brendas turi savo istoriją, bet ne kiekvieno ji tokia įdomi, kaip „Brave New Hair“. Jie sako:

  „Visi mūsų produktai prasidėjo nuo žmonių. Tiksliau, nuo tų žmonių, kuriuos mylime, branginame, su kuriais kartais pykstamės, bet be kurių vis tiek neįsivaizduojame savo gyvenimo – nuo draugų. Ir, kaip tikri draugai, nusprendėme, kad galime palengvinti jų kasdienybę tuo, ką geriausiai mokame ir išmanome – plaukų priežiūros kosmetika. Tuomet paaiškėjo, kad kiekvienas draugas turi vis kitokių problemų: jei vienam plaukai sukrenta tarsi šalmas ant galvos, tai kitas vargsta kiekvieną dieną plaudamasis greitai besiriebaluojančius plaukus ir t. t. Taigi, žingsnis po žingsnio ėmėme kurti įvairias problemas sprendžiančius produktus, atsižvelgdami į keletą dalykų: – pirmasis: maksimalus poveikis ir top inovatyvūs ingredientai; – antrasis: absoliučiai jokio pavojaus ar žalos plaukams ir galvos odai – ar produktus vartotumėte mėnesį, ar metų metus. Nes gražu yra tai, kas sveika. Po kelių eksperimentų sukūrėme naujas veiksmingas formules ir pagelbėjome keliems savo draugams. Tada dar keliems. Ir dar.“

  Taip atsirado „Brave New Hair“: iš troškimo eksperimentuoti ir padėti kitiems. Iš drąsos provokuoti pasaulį ir kurti tiesiog gerus produktus, padedančius gyventi gražiai ir sveikai. Nenuostabu, kad labai greitai „Brave New Hair“ užkariavo gerbėjų iš viso pasaulio plaukus ir širdis: net jei nemėgstate ilgai užtrukti duše, pakanka kelių minučių, kad „Brave New Hair“ produktai atliktų savo puoselėjantį darbą – o ilgainiui plaukai atsidėkotų spindesiu, minkštumu ir gyvybingumu. Ne mažiau svarbus akcentas – veganiškos plaukų priežiūros produktų formulės ir tvariai pagamintos pakuotės. Na ir, žinoma, visi produktai yra be silikonų, sulfatų, parafino, parabenų ar pridėtinių druskų.

  Žvilgtelėkite į „Molecule“ lentynas: čia apgyvendinome platų „Brave New Hair“ šampūnų, plaukų kondicionierių, kaukių, serumų, kremų pasirinkimą. Ar jūsų plaukai būtų išsausėję, linkę šiauštis ir veltis, o gal norite suteikti jiems apimties arba ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą – kiekvienam norui „Brave New Hair“ turi saugų ir veiksmingą sprendimą.

  Keletas receptų iš „Brave New Hair“ virtuvės:

  • Tarp gamintojo inovacijų – hialurono rūgšties naudojimas plaukų priežiūros produktuose, taip dar efektyviau atkuriant ir sugrąžinant drėgmę sausiems, pažeistiems plaukams. IŠBANDYKITE: „REBOOT“ atkuriančią liniją.
  • Šiuolaikinė efektyvi plaukų priežiūra neįsivaizduojama be „statybinės medžiagos“ – keratino: jis atkuria plaukus, be to, veikia antistatiškai – todėl juos bus paprasčiau susitvarkyti. IŠBANDYKITE: smūgiuojančiai efektyvią KERATIN liniją.
  • Atsibodo rytais keltis gerokai anksčiau vien tam, kad spėtumėte išsiplauti ir išsidžiovinti plaukus? Prailginkite tarpus tarp galvos plovimo su juodąja linija – šampūnu, kondicionieriumi ir kauke IŠBANDYKITE BALANS liniją – tinkamą ir jautriai galvos odai.
  • Apsaugokite dažytų plaukų spalvą su produktais, praturtintais apsauga nuo UV spindulių ir vaisių rūgštimis. IŠBANDYKITE COLOR liniją, tausojančią dažytus plaukus.
  • Patrumpino labiau, nei norėjote? Nieko tokio, tuojau atauginsite, kartu su plaukų augimą stimuliuojančiomis priemonėmis! IŠBANDYKITE GROWTH liniją – ir greičiau mėgaukitės vilnijančiomis sruogomis.
  • Jei norite gausesnių, puresnių ir tankesnių plaukų – jums sukurtas šampūnas ir serumas-migla su vitaminų kompleksu bei hidrolizuotais ryžių baltymais. IŠBANDYKITE VOLUME liniją – atkuriančią plaukų apimtį.
  • Ir dar šis tas, ką tiesiog privalote išbandyti: auksinio švytėjimo suteikiantis kremas odai ir plaukams MINTY. Neabejotinas šios vasaros hitas: gaivina, drėkina, ramina odą ir suteikia švelnų vėsinantį poveikį.
  preloader