• HOLIFROG iššūkis: ar jūsų prausiklis tai gali?

  Su kuo jums asocijuojasi žodžiai „veido priežiūra“? Brangios kosmetologo paslaugos, kažkokie paslaptingi ritualai, rinkodarininkų sumaniai liaupsinami produktai su kuo keistesnėmis sudėtinėmis medžiagomis, ir, pagaliau, butelaičiais nukrauta vonios lentyna? Mmm, gajus stereotipas, bet – neteisingas! Iš tiesų veido priežiūra neprivalo būti nei sudėtinga, nei prabangi, nei apipinta mitais. Svarbiausia, pirminė ir neišvengiama gražios veido odos sąlyga yra… jos švara. Tad šįkart pasikalbėkime apie odos priežiūros abėcėlės alfą ir omegą – prausiklius ir naują jų kartą, kuri ne tik plauna, bet ir rūpinasi jūsų veido oda.

  Veido odos prausimas – tai teisingos priežiūros pagrindas: tik reguliariai ir tinkamai nuvalyta oda gali pasisavinti visus kitus ant jos tepamus produktus ir išlikti švytinti. Todėl veido prausikliai nėra tik pasirenkama opcija sveikos odos priežiūros rutinoje – tai privaloma, bazinė ir esminė sąlyga, kurios neišpildžius, visi kiti žingsniai nebeveikia. Dar daugiau: šiuolaikiniams holistiniams odos prausikliams – tokiems kaip „šventa varle“ pasivadinę gamintojai HOLIFROG – nebepakanka vien patikimai nuvalyti nešvarumus: kruopščiai parinktos sudėtinės medžiagos, atsisakant agresyvių standartinių ploviklių, neputojančios, išsaugančios natūralų odos pH, ne tik valo, bet ir maitina, ramina, balansuoja, drėkina. Ar jūsų prausiklis tai gali?

  Švarios ir sveikos odos akcentai

  ŠVELNUMAS
  Veido prausimo esmė – nepersistengti: nebrūžinkite, nešveiskite ir netrinkite savo veido odos. Jums tereikia išvalyti odos poras ir paruošti veidą tolimesniems produktams. Todėl prausiklį švelniai įmasažuokite sukamaisiais judesiais nuo kaktos, aplink akis, žemyn skruostais, užbaigdami krūtinės srityje.

  TRUPUTIS VANDENS
  Nepamirškite prieš tepdami prausiklį, sudrėkinti veido odą apšlakstydami vandeniu.

  ŠILTAS
  Dermatologai rekomenduoja veidą prausti šiltu vandeniu, nes karštas nuplauna natūralius odos aliejus, o šaltas neleidžia odos poroms atsiverti, todėl tampa sunkiau pašalinti nešvarumus.

  ESMINIS KLAUSIMAS: NE „KIEK“, BET „KUO“
  Neretai galima aptikti patarimus, kad veido odos negalima prausti pernelyg dažnai, nes dažnas plovimas griauna odos lipidinį balansą. Ar tai tiesa? Ir taip, ir ne. TAIP – jei naudojate agresyvius prausiklius su tokiomis medžiagomis kaip eteriniai aliejai ar sulfatai, nuo kurių oda labai greitai ima siųsti nepasitenkinimo signalus – rausta, sausėja, jaučiamas nemalonus tempimas. Ir tikrai NE, jei veido odos švarai palaikyti renkatės holistinius produktus, kurie savo darbą atlieka kompleksiškai – ne tik švelniai valo nešvarumus, bet ir minkština, ramina, pamaitina ir sudrėkina jūsų odą. Tokius prausiklius galite naudoti tiek, kiek reikia, ir tada, kada reikia.

  Mūsų patarimai renkantis veido prausiklius

  • Verta žinoti savo odos tipą ir pasirinkti konkrečiai jums tinkamiausią prausiklį. Pavyzdžiui, sausai odai netiks prausikliai su alkoholio turinčiomis medžiagomis, o riebios veido odos prausikliams būdingas mažesnis pH. Nors įprastai prausikliai be kvapų ir sintetinių priedų siūlomi jautriai odai, tačiau mes rekomenduojame juos naudoti visų odos tipų žmonėms – ir čia vėlgi veikia tas pats principas „mažiau yra daugiau“.
  • Atkreipkite dėmesį, kad geras prausiklis ne tik valo, bet ir pamaitina odą: toks yra HOLIFROG Superior Omega maitinantis gelinis prausiklis, sukurtas riebiai ir mišriai, bet tinkamas visų tipų odos priežiūrai – kai reikia ypatingo gaivos ir švaros pojūčio. Jo sudėtyje nėra alkoholio, užtat knibžda probiotikų, riebiųjų rūgščių ir vitaminų – jūsų odos maitinimui ir apsaugai nuo išsausėjimo.
  • Net ir prausiklio konsistencija gali būti svarbi: įprastai sausai odai rekomenduojami kreminiai prausikliai, o riebesnei – geliniai. Tačiau šiuolaikiškų produktų kūrėjai turi ir universalių pasiūlymų: tokių kaip HOLIFROG Sunapee Sacred-C šviesinantis prausiklis-milteliai. Tai reiškia, kad prausiklio konsistenciją galite reguliuoti patys – sudrėkindami miltelius vandeniu pagal poreikį ir pojūtį. Šis unikalus produktas yra su enzimų, antioksidantų ir drėkiklių kompleksu, kuris pašalina nešvarumus, atgaivina pavargusią ir papilkėjusią odą, geriną odos tekstūrą ir šviesina ją, nepažeisdamas natūralaus odos barjero.
  • Jei sportuodami daug prakaituojate, rinkitės prausiklį, kuris efektyviai atkemša poras. Pavyzdžiui, HOLIFROG rūgštinį prausiklį Shasta AHA, kuris ne tik pašalina poras kemšančius nešvarumus, bet ir jas sutraukia, mažina bėrimus. Prausiklio sudėtyje yra natūralių raminamųjų augalinių komponentų, kurie mažina odos sudirgimą, ramina, drėkina, padeda atsinaujinti ir skaistina veido odą. Tikras išsigelbėjimas probleminės odos savininkams!
  • Jei vargstate dėl nuolat sausėjančios odos, rinkitės prausiklį, kuris efektyviai saugo nuo drėgmės netekimo: pavyzdžiui, HOLIFROG Kissimmee sausos odos valomąjį balzamą, kuriame esantis vitaminas F ir saulėgrąžų sėklų, papajos sėklų, vynuogių sėklų, jojoba ir kiti aliejai patikimai nuvalys net riebiausias kosmetines priemones (tokias kaip SPF kremas) ir sugrąžins odai sveiką spindesį.
  • Praleidote ilgą dieną saulėje ir jaučiate, kad jūsų jautriai odai reikia skubios gaivinančios pagalbos? Nuprauskite ją HOLYFROG maitinančiu valomuoju pieneliu Tashmoo su švelniais augaliniais ekstraktais: sukurtas sausai ir probleminei odai, šis pienelis ne tik tausoja odą saugodamas jos drėgmę, bet ir ramina sudirgimus.
  preloader