• Naujiena iš Austrijos: mokslu pagrįsta kokybė – BIOGENA

  BIOGENA jau pas mus!
  Skubame dalintis nekantriai lauktomis naujienomis: į mūsų kruopščiai atrinktų produktų asortimentą atkeliauja austriška kokybė iš BIOGENOS. Sunku būtų rasti kitą papildų ir sveikatinimui skirtų mikroelementų preparatų gamintoją, kuris tiek investuotų į mokslinius tyrimus, o kiekvieną sprendimą grįstų ekspertų analizėmis: štai kodėl pasaulyje BIOGENOS vardas jau yra tapęs mokslu pagrįstos kokybės sinonimu.

  „Tik suprasdami, kas vyksta mūsų kūnuose, galime palaikyti puikią sveikatą,“ – sako jie, ir mes negalime nesutikti!

  Susipažinkite iš arčiau su šiuo MOLECULE asortimento naujoku: pažadame, kad pabandę austriškos kokybės, ją įsimylėsite ilgam.

  KAS JIE?

  Tai šeimos verslas iš Austrijos, kuriam rūpi mus supanti aplinka, ir kuris savo veiklos principus grindžia ekologija bei tvarių resursų naudojimu. BIOGENOS produktai ne tik kuriami Austrijoje, bet čia ir gaminami – Zalcburge ir Vienoje, naudojant nemažai vietos žmonių rankų darbo. Kasmet savo fabrikuose BIOGENA pagamina per 120 milijonų kapsulių – visi jų produktai gimę iš ilgų mokslinių tyrinėjimų.

  Asortimentas – išties platus: nuo vitaminų, mineralų, amino rūgščių iki dumblių, medicininių grybų, gerųjų bakterijų ar dietinių skaidulų kompleksų, enzimų, antioksidantų ir organinių aliejų.

  KUO REMIASI?

  Smalsumas – tai BIOGENĄ į priekį varanti jėga. Jie ne tik įdėmiai seka naujausius mokslo atradimus, bet ir nuosekliai dirba su ekspertais: BIOGENA turi subūrusi didžiausią mokslininkų komandą tarp savo srities gamintojų, todėl pelnytai vadinama mokslo ir tyrimų kompanija.

  Išvien dirbdami medikai, farmacininkai, dietologai, biologai ir mitybos specialistai padeda paversti šviežiausias mokslines įžvalgas vertingais preparatais. Be to, BIOGENA bendradarbiauja su institutais, universitetų tyrimų laboratorijomis, remdami ir palaikydami įvairius tyrimus, projektus ir mokslines studijas, kurių metu gaunamos įžvalgos padeda kompanijai kurti ypač aktyvius mikroelementų preparatus.

  KODĖL BIOGENA?

  Kompanija aiškiai pateikia sudėtis etiketėse – ir jiems tai reiškia kur kas daugiau nei įprasti formalūs užrašai „Free from…“: BIOGENA ne vaikosi madingų užrašų, o IŠ TIESŲ deda maksimalias pastangas nenaudoti bereikalingų priedų – tokių kaip sintetiniai dažikliai, emulsikliai, surišančios ar birumą išsaugančios medžiagos, konservantai ar sintetinės kapsulių plėvelės. Šiais principais savo darbuose remiasi visa BIOGENOS mokslininkų komanda.

  Ir būtent dėl to kompanijos produktai taip gerai toleruojami, net juos naudojant ilgesnį laiką.

  Kitas BIOGENOS principas: naudoti tik grynas medžiagas. Tai užtikrinta, kad aktyviosios medžiagos bus geriau pasisavinamos ir padeda produktams iš tiesų veikti taip efektyviai, kaip nurodo gamintojas – pademonstruojant puikias maistines ir fiziologines savybes. Kadangi dauguma BIOGENOS produktų yra be alergenų, laktozės, fruktozės ir gliuteno, jie ypač tinka jautresniems, alergiškiems ar tam tikrų maisto produktų netoleruojantiems žmonėms.

  NUO KO PRADĖTI PAŽINTĮ SU BIOGENA?

  Mūsų siūlymas – nuo to, kas šiandien aktualiausia: vitamino D. Kodėl?

  Kaip ir BIOGENA, pasiremsime šviežiausiu moksliniu tyrimu: prieš gerą mėnesį JAMA žurnale pasirodė Čikagos universiteto mokslininkų komandos, vadovaujamos prof. David Meltzer, darbas, atliktas su CIVOD-19 sergančiais pacientais. Tyrimo metu nustatytas ryšys tarp vitamino D stygiaus ir didesnio užsikrėtimų koronavirusu skaičiaus: tarp tų, kuriems nustatytas vitamino D stygius, užsikrėtusiųjų COVID-19 buvo 21,6 proc., o tarp tų, kurių vitamino D atsargos organizme buvo pakankamos, – tik 12,2 proc.

  Ši studija dar kartą pademonstravo jau anksčiau ne kartą užfiksuotą ryšį tarp vitamino D ir organizmo atsako į virusines infekcijas.

  Todėl pats metas ateiti į pagalbą savo organizmui su BIOGENOS Vitaminu D3 & K2 su linų sėmenų aliejumi ir liuteinu – ne tik būsite stipresni kovoje prieš virusus, bet ir padėsite palaikyti kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų, dantų būklę, raumenų funkciją.

  Pasirūpinti imuniteto tvirtove – sveiku žarnynu – padės BIOGENOS pieno rūgšties bakterijų preparatai:

  Junior Omni Lactis ® 6 vaikams – aukštos koncentracijos preparatas su šešiomis bakterijų kultūromis, tinkamas vaikams nuo trejų metų iki paauglystės;

  arba Omni Lactis ® 10 Caps suaugusiems – šios lėtai tirpstančios kapsulės padeda bakterijoms nukeliauti tiesiai ten, kur reikia – ir kasdien jūsų žarnyną sustiprina dešimčia milijardų 10 rūšių bakterijomis, tarp kurių – ir moksliniuose tyrimuose itin užsirekomendavusios LA-5 ir BB-12.

  Na, o jeigu nemalonus peršalimas vis dėlto prikibo, padėkite sau su BIOGENOS ypatinguoju preparatu kvėpavimo takams Kräutersaft: malonaus skonio sirupas sukurtas iš šešių rinktinių augalų ekstraktų – švelniai rūpinasi jūsų kvėpavimo takais šaltu ir drėgnu sezonu. Sudėtyje esantis siauralapis gyslotis, vaistinis čiobrelis, kaštono vaisių ir apelsinų ekstraktai, vaistinės svilarožės šaknis ir pavasarinė raktažolė padeda palaikyti normalią gerklės, ryklės ir balso stygų funkciją.

  preloader