• Ypatingoms draugėms – ypatingos dovanos

  Draugės būna visokios: išrankios ir spontaniškos, linksmos ir griežtos, paskendusios savyje ir atlapaširdės. Apdovanokite savo ištikimiausią bičiulę per šias Kalėdas tuo, kas ne tik atspindės jos būdą, puoselės jos sveikatą ir grožį, bet ir taps mažyčiu, labai asmenišku palinkėjimu.

  Kiekvienai draugei – po dovaną. Ypatingą, kaip ir ji.

  Natūralistei

  Ji mėgsta kruopščiai analizuoti sudėtis, dievina home-made ir yra už nesumeluotą natūralumą? Tuomet mes ir NUORI turime ką jai pasiūlyti: penkios prabangios veido priežiūros priemonės, sukurtos laikantis griežtos NUORI filosofijos. Tik paklausykite: kai palikusi vieną didžiausių pasaulyje kosmetikos gamintojų Jasmi Bonnen ėmėsi kurti nuosavą prekės ženklą, į priekį ją vedė ir drąsos suteikė pagrindinė idėja – sukurti tokius odos priežiūros produktus, kuriuose grynumas ir šviežumas būtų privaloma sąlyga. Štai taip su šūkiu „Fight For Fresh“ gimsta NUORI. O į šį šventinį rinkinį sudėjome drėkinantį ir raminantį veido kremą, maitinantį paakių kremą, drėkinančią kaukę ir vitalinį rankų kremą – viską, ko reikia skaisčiai ir gaiviai odai.

  Pasiilgtai

  Maža, elegantiška ir subtili – tarsi draugiškas pakštelėjimas į skruostą ir stiprus apsikabinimas: tai tų pačių skandinavų NUORI rinkinukas, sukurtas tobulai minkštoms, skalsiai sudrėkintoms ir nuo žiemos darganų apsaugotoms lūpoms. Viena priemonė – skaidri, kita – uogų spalvos, su saldžiųjų migdolų ir abrikosų aliejais, avokadų, sviestmedžio ir kakavos sviestu bei drėgmę sulaikančiu bičių vašku – tegul vasara nusileidžia ant jos lūpų!

  Besijuokiančiai

  Linksmiems ir linksmoms BIOTIN sukūrė nerealių guminukų seriją. Čia ne šiaip smagūs meškučiai – visi jie turi supergalių, kurias parinkti galite pagal draugės pomėgius ir poreikius: galbūt vešlesniems plaukams, o gal gaivesnei odai arba saulėtam vitaminui D – žodžiu, rūpintis savimi galima skaniai ir su šypsena!

  SPA gerbėjai

  Kai nėra galimybės nuvažiuoti į SPA – metas susikurti SPA namuose. Kasdienių grožio ritualų meistrai iš SHANGPREE žino, kaip tą padaryti: jų sukurtas net septynių lakštinių kaukių rinkinys jūsų bičiulės veido odai – tai kaskart vis kitas efektas ir kaskart naujas malonumas atrasti drėkinantį, maitinantį, skaistinantį ar putojantį šių prabangių kaukių poveikį.

  Preciziškajai

  Jos darbo stalo niekada neištinka kūrybinė netvarka. O jos automobilis kažkaip išlieka švarus net darganotomis savaitėmis. Ir viskas, ką ji daro, yra kruopščiai sustyguota, subalansuota ir tikslu kaip šveicariško laikrodžio mechanizmas. Toks gali būti ir jos veido odos priežiūros ritualas – su nuostabiosiomis „Jorgobé“ natūraliomis priemonėmis, švelniai balansuojančiomis veido odą: elegantiškoje dėžutėje ji ras drėkinamąjį valomąjį micelinį vandenį, niacinamido serumą ir šveičiamąją kaukę – visada preciziškam rezultatui.

  Rūpestingajai

  Ji mėgsta rūpesčiu apglėbti pasaulį – net kartais pamiršdama save. Todėl dabar pats metas pasirūpinti JA – kartu su nerealiaisiais HoliFrog prausikliais, tinkamais visiems odos tipams. Prisimenate auksinę taisyklę: pirminė ir neišvengiama gražios veido odos sąlyga yra jos švara? Tad tegul bičiulės veido oda spindi: nuvalyta su Tashmoo pieneliu ir nuskaistinta su Sunapee Sacred-C šviesinančiu prausikliu-milteliais – visa tai supakavome į dailią šventinę dėžutę.

  preloader