• Rinktinių dovanų idėjos: dėmesys toms, apie kurias galvojate

  Mes žinome, kad apie ją galvojate – savo mamą, o gal tiesiog vyresnę draugę ar mokytoją – tą brandaus amžiaus moterį, brangią bičiulę, kuriai šiemet jūsų dėmesys įgyja dar didesnę reikšmę ir prasmę. Pirmą kartą didžiąsias metų šventes pasitinkame lydimi nežinomybės šešėlių, o saugodami tuos, kuriuos mylime, dažniau rodysime dėmesį iš tolo – tegul ir nedidelėmis, bet juo labiau prasmingomis dovanomis su kaip niekad šildančiais palinkėjimais. Siuntų tarnybos jau dabar prognozuoja siuntinių antplūdį ir perspėja išmintingai susiplanuoti laiką – kad dovanos adresatus pasiektų nevėluodamos. Todėl pats metas užsakyti ypatingas dovanas – ypatingiems žmonėms; o mes, „Molecule“ komanda, paruošėme dovanų idėjų gaires. Nes kiekviena dovana – tai ir žinutė, sakanti jūsų mamai….

  … „GALVOJU APIE TAVE“

  Švelni, bet veiksminga pagalba menopauzę patiriančioms moterims: žoliniai papildai, galintys pagelbėti ar sušvelninti natūralius, bet nemalonius organizmo pokyčių simptomus, tokius kaip karščio bangos ar nuotaikų svyravimai. Visaverčiam ir aktyviam brandžios moters gyvenimui TERRANOVA sukūrė DONG QUAI kompleksą, kuriame sudėtos kruopščiai atrinktos gamtos galios: normalią moterų urogenitalinės sistemos funkciją palaikantis kininis skudutis, gliukozės kiekį palaikyti padedančios vaistinių ožragių sėklos, virškinamojo trakto funkcija ir metabolizmu pasirūpina avižos ir kiaulpienės, normalią nervų sistemos funkciją padeda palaikyti rausvosios radiolės šaknų ekstraktas, imunitetui į pagalbą ateina šaltalankio uogos ir lapai.

  …„BRANGINU IR PRISIMENU“

  Kurdami šį drėkinamąjį Vanilės ankšties veido kremą, kompanija ANTIPODES į jį sudėjo visą savo prekės ženklo filosofiją: „moksliškas ir žalias grožis“ – taip skamba jų šūkis, ir tokie yra grožio produktai – paremti mokslu ir natūralumu. Šis dieninis kremas tapo tikru bestseleriu – ir ne atsitiktinai: revoliucinis antioksidantas Vinanza Grape® apsaugo odą ir išlaiko jos vientisumą, o vietinis Naujosios Zelandijos Manuka medus suteikia skaistumo bei švaros. Ir, žinoma, šiame kreme yra daug vitamino A ir C – sveikai ir skaisčiai jos veido odai.

  …„ESI MAN YPATINGA – IR VISADA TOKIA LIKSI“

  Kolagenas dar vadinamas mūsų kūno ląsteles jungiančiais „klijais“, kurio gamyba organizme su amžiumi lėtėja. Štai kodėl oda netenka elastingumo, formuojasi raukšlės, gelia sąnarius. Ir nors natūralių senėjimo procesų nesustabdysime, tačiau juos sulėtinti galime. Kolageno peptidų milteliai padeda palaikyti normalų kolageno susidarymą, kuris svarbus ne tik odos grožiui, bet ir kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantų funkcijai, gerina imuninės ir nervų sistemos veiklą, pagaliau, mažina nuovargio pojūtį. Gamintojai papildė šiuos miltelius įvairiais vertingais priedais – nuo jodo iki vitamino C: išrinkite tai, kas tinkamsiausia jūsų mamai, ir padovanokite ne tik daugiau grožio – bet ir daugiau sveikatos.

  …„NORIU, KAD BŪTUM SVEIKA“

  Gera sąnarių funkcija būtina norintiems aktyviai gyventi, išsaugoti judėjimo malonumą, o su juo – ir bendrą gerą savijautą. Todėl apsaugokite mamos sąnarius – arba palengvinkite jų negalavimus – su auksinės formulės BIOGENOS produktu Arthro Formula® 4 Gold: čia sąnarių funkciją puoselėjantys gliukozaminas, chondroitinas ir kolagenas papildyti visa puokšte vitaminų bei mineralinių medžiagų, tokių reikalingų šiuo šaltuoju ir tamsiuoju žiemos metu – vitaminais C, E ir D, manganu, variu, selenu. Apgalvota dovana visaverčiam jos gyvenimui.

  …„ESU TAU DĖKINGA“

  Metas atsilyginti rūpestingoms ir mylinčioms rankoms – dovanojant šį THE CHEMISTRY sukurtą Jauninantį rankų kremą. Jo kūrėjai ne šiaip sau tvirtina, kad kremas veikia visus 8 odos senėjimo požymius vienu metu – sugrąžina skaistumą, lygumą, glotnumą, tekstūrą, tvirtumą, tankį, elastingumą ir suteikia drėkinimą. Visų pirma todėl, kad šio super kremo sudėtyje yra biotechnologinių grybų dariniai, odą drėkinantys net labiau nei hialiurono rūgštys, ir fermentuoti dumbliai, gebantys stipriai padidinti drėgmės kiekį. O kur dar Sacha Inchi aliejus su kukurūzų propandiolu, sukuriantis fantastišką apsauginį drėgmės barjerą! Tegul jos rankos būna jaunos ir švytinčios – kaip ir ji pati.

  …„RŪPINUOSI TAVIMI“

  Visapusiškas rūpestis savimi ir moters organizmo puoselėjimas – tokios idėjos vedini BIOCARE sukūrė galingą kompleksą FemForte, kuriame plataus spektro multivitaminai, mineralai ir antioksidantai daro kasdienį nematomą darbą, padėdami išsaugoti sveikatą ir gerą nuotaiką. Šalia nepamainomų vitaminų ir mikroelementų, darbuojasi ir žaliosios arbatos ekstraktas, padedantis palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje ir širdies veiklą. Dovana, kuri be žodžių sako: esi svarbi – todėl rūpinuosi tavimi.

  preloader