• VIRUSŲ METĄ PASITINKANT: SAUGOKITĖS IR BŪKITE APSAUGOTI

  Kalbėdami apie tai, kas efektyviausiai stiprina mūsų imunitetą – organizmo gebėjimą atsispirti infekcijoms ir su jomis kovoti – gydytojai visų pirma mini šventą trijulę: sveiką gyvenimo būdą, pilnavertę subalansuotą mitybą ir pakankamą poilsį. O dabar prisipažinkite: kam iš jūsų pavyksta visada, visu šimtu procentų to laikytis? Kad kažko pristigome – galbūt daugiau judėjimo, o gal tam tikrų produktų savo racione ar tiesiog kokybiško miego – pastebime tik tada, kai viena po kitos pradeda kibti peršalimo ligos ir įkyrūs negalavimai. Tačiau jūs galite padėti savo kūnui: sustiprinkite jo galias ir būkite pasirengę – pasitelkdami tai, ką sukūrė gamta ir kruopščiai atrinko profesionalai. Kad jūsų kūnas būtų jūsų tvirtovė.

  MAŽIESIEMS

  ! Gerosios bakterijos ir vitaminas D
  Sveikas žarnynas – sveikas organizmas: žarnyno mikrobiota dirba milžinišką nematomą darbą, užtikrindama gerą savijautą ir tinkamą imuninės sistemos veikimą. Dar daugiau: gerąsias bakterijas vaikams BioCare papildė vitaminu D – nepamainomu pagalbininku, didinančiu organizmo atsparumą infekcijoms, ir „statybininku“, palaikančiu kalcio ir fosforo įsisavinimą ir užtikrinančiu, kad normaliai vystytųsi bei augtų vaikų kaulai.

  ! Vitaminas C ir cinkas
  Nuovargis, ilgai nepraeinančios mėlynės, dažnas sergamumas peršalimo ligomis – labai dažnai tai rodo, kad jūsų vaikui stinga vitamino C. BioCare sukūrė ne tik veiksmingą, bet ir gardų juodojo šeivamedžio uogų kompleksą vaikams, greitai ir efektyviai atkuriantį organizme vitamino C resursus. Ir ne tik: kompleksas papildytas cinku – dar vienu mineralu, be kurio stringa organizmo imuninis atsakas į sveikatai pavojingus patogenus.

  ! Koncentruota grybų galia
  Ispanai HIFAS de TERRA – tikri grybų galių ekspertai, sukūrę imuniteto stiprinimo sirupą vaikams Dr. Rei: tai organiškų grybų formulė su galingu reiši (Reishi – tikrinio blizgučio grybas) ekstraktu. Reiši grybas šimtmečius naudojamas Rytų medicinoje ir vertinamas dėl organizmo stiprinimo galių. Beje, sirupas yra su vitaminu C, išgautu iš acerola vyšnių uogų, saldintas organišku agavų sirupu – kad tai, kas sveika, būtų ir skanu!

  JUMS IR MUMS – pagalba iš gamtos

  !GRYBAI
  Dar vienas grybų galios koncentratas iš HIFAS de TERRA – Mico-Five + CHAGA, skirtas jūsų organizmo galių sužadinimui ir palaikymui: net 5 ekologiškų grybų mišinys, sukurtas palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Didelė aktyviųjų ingredientų koncentracija ir įvairių bioaktyvių medžiagų mišinys, aukštas kiekis beta-gliukanų ir triterpenoidų – kai reikia galingos ir laiko patikrintos apsaugos.

  !CIBERŽOLĖ
  Auksiniai ciberžolės milteliai – ne tik gurmaniškiems skoniams virtuvėje kurti: farmacijos ekspertai jau seniai įvertino tą daugialypę naudą, kurią žmogui teikia ciberžolėse esančios unikalios veikliosios medžiagos – nuo sąnarių funkcijos, kvėpavimo takų, širdies, kepenų veiklos palaikymo iki pagalbos imuninei sistemai. BioCare sukurtas preparatas MicroCell® Curcumin Turmeric Complex yra būtent tai, ko reikia artėjant darganų ir peršalimo ligų sezonui – juolab kad jo gamyboje naudojama UltraSol® technologija pagerina sudėtyje esančių kurkuminoidų stabilumą bei absorbciją.

  !VITAMINAS C
  Ne tik vaikams, bet ir jums: kai pasibaigia vasaros uogos, papildykite organizmui būtinus resursus natūraliu vitaminu C iš Terranova: kad ligos nekibtų, oda spindėtų, nuovargis nekankintų ir net pasaulis šviesesnis atrodytų (taip! nes vitaminas C prisideda ir prie normalios psichologinės funkcijos palaikymo).

  !ČESNAKAS
  Kad česnakas yra pirmoji pagalba užklupus peršalimo ligoms, išmokome dar iš savo močiučių ir mamų. Tačiau ši puikioji daržovė koncentruotu pavidalu yra ir fantastiškas ginklas, padedantis nesusirgti, kai aplink pasipila kosėjančių ir čiaudinčių choras. Apsiginkluokite su Terranova Česnako kompleksu, saugokitės ir būkite apsaugoti: priemonė su liofilizuotais valgomaisiais česnakais gerina ne tik imuninės sistemos, bet ir kvėpavimo takų funkciją, padeda reguliuoti lipidų kiekį kraujyje.

  !KULKŠNĖ, ŠEIVAMEDIS IR KITI
  Užtikriname: Terranova į peršalimą žiūri rimtai, todėl būtent šios kompanijos arsenale yra tikras pabūklas – imuniteto kompleksas „Atsparumas“, kuriame surinktos vertingiausios ir galingiausios gamtos dovanos, sustiprinančios mūsų kūno galias. Tradicinės kinų medicinos be galo vertinama plėvėtoji kulkšnė, mums puikiai pažįstamas česnakas, tikra vitamino C bomba juodauogis šeivamedis ir šio turbo kokteilio baigiamasis akcentas – arabinogalaktanas, skirtas normaliai virškinamojo trakto funkcijai palaikyti.

  !Vitaminas D
  Kokį bepasirinktumėte – skystą iš BioCare ar kapsules iš Terranova – tikrai neprašausite: mūsų, apniukusio dangaus ir šiaurietiško klimato gyventojų, vitamino D atsargos paprastai yra skurdžios ir nepakankamos tam, kad organizmas galėtų duoti tinkamą atkirtį aplink knibždantiems virusams. Beje, mokslininkai pabrėžia, kad nepakankamas vitamino D kiekis ne tik didina riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis, bet ir lemia sunkesnę ligos eigą susirgus. Tad jeigu išties rūpinatės savimi – nepamirškite tą rūpestį kasdien papildyti lašeliu gyvybiškai svarbaus vitamino D.

  preloader