• Ką turėtumėme žinoti norėdami išlaikyti puikią odos būklę šaltuoju periodu?

  Atvėsus orams oda pradeda rausti, šerpetoti, pleiskanoti, jaučiamas tempimo jausmas. Priemonės, naudojamos šiltuoju metu periodu ne tik nebetinka, tačiau ir gali pabloginti odos būklę. Taigi, ką ir kaip naudoti, kad išvengtumėme klaidų odos priežiūros rutinoje?

  Šaltuoju periodu odos drėkikliai yra ne mažiau svarbūs nei maitinamosios priemonės.

  Svarbu įvertinti buvimo laiką lauke arba šildomose patalpose, nes kuo ilgiau ketinate būti lauke ir kuo žemesnė temperatūra, tuo riebesnį kremą turėtumėte rinktis. Jei lauke praleidžiate 20 minučių, kol nueinate iš mašinos į darbo vietą, galite rinktis priemones su skvarbesnėmis, mažesnes molekules turinčiomis medžiagomis.
  Dirbant patalpoje, o ne lauke, oda yra labiau veikiama šildytuvų, tad naudojant riebius kremus, jie nesusigeria, apsunkina veidą, pradeda kimšis poros. Patartina naudoti lengvų tekstūrų kremus, kurie padės palaikyti tinkamą drėgmės lygį odoje. Svarbu paminėti, kad drėgmę suteikiančias priemones būtina užsitepti likus pusvalandžiui arba valandai prieš išeinant į lauką, kad priemonėje esantis vanduo spėtų išgaruoti nuo odos paviršiaus.

  ●  Net ir mišri, riebi veido oda yra veikiama išsausėjusio patalpų oro. Oda tampa sausesnė, tad oda kaip apsauginę reakciją, išskiria dar daugiau sebumo. Alternatyva problemos sprendimui- veido drėkikliai, kurie padės puikiai palaikyti tinkamą drėgmės kiekį ir būnant biure.
  ●  Sausa, jautri, kuperozinė oda temperatūrų svyravimų metu yra dar labiau išsausinama, ji parausta, pleiskanoja, o kapiliarai išsiplečia. Nepakeičiami palydovai taip pat turėtų būti purškiami drėkikliai, priemonės su hialurono rūgštimi, natūralūs aliejai.

  Priemonė su SPF filtrais – visus metus

  Kosmetologų teigimu, veido kremus su SPF tiesiog privalu naudoti ištisus metus. Kremai su apsauginiu filtru nuo kenksmingų saulės spindulių reikalingi ne tik vasarą, bet ir žiemą. Žiemą saulės spinduliai taip pat gali pridaryti žalos, ypač jei juos atspindi sniegas.

  Retesnis šveitiklių naudojimas

  Negyvos, suragėjusios odos ląstelės turi būti šalinamos visais metų laikais, nes taip oda įgauna skaistumo, pagerėja priemonių skvarba, tačiau jų naudojimas šaltuoju metu laiku, turėtų būti mažinamas, kad oda per daug nebūtų sausinama, nepradėtų pleiskanoti.

  Subalansuota mityba – odos sveikatai

  Imuninė sistema ypač svarbi ne tik norint išvengti susirgimų, tačiau ir palaikyti gerą odos būklę.
  Vitaminas C vertinamas ne tik dėl depigmentacinio poveikio odai, tačiau ir dėl kolageno gamybos aktyvinimo. Odos būklė glaudžiai susijusi su kolageno kiekiu organizme, kuris gaminasi tik esant pakankamam C vitamino kiekiui. Mažėjant kolageno kiekiui, mažėja ir odos tonusas, lėtėja atsinaujinimo procesai.

  preloader