• Pristatome naujausią kosmetiką įkvėptą Naujosios Zelandijos gamtos

  Antipodes yra naujausių mokslinių technologijų ekologiškos kosmetikos gamintojai. Produktai gaminami iš aukščiausios kokybės produktų, super vaisių ekstraktų, naujausių mokslinių technologijų formulės.

  Antipodes® natūrali kosmetika užtikrina odos elastingumą, antioksidacinį poveikį bei kolageno gamybą. Šiuo metu Antipodes® produktai yra parduodami 13 – koje šalių pastovių klienčių ir tarptautinių įžymybių. Kai kurie produktai yra paskelbti Nr. 1, geriausiai parduodamų produktų kategorijose – Cosmopolitan ir Bazar žurnalų. Gaminti sertifikuotus ekologiškus odos priežiūros produktus Antipode kompanijai svarbu dėl šių priežasčių:

  ŽMOGUS. Stengiasi suteikti odai natūralią odos apsaugą ir priežiūrą nenaudojant jokių cheminių priedų. Natūralūs ir visiškai išgryninti irgredientai maksimaliai pasirūpins oda ir jai nepakenks.

  GAMTA. Kosmetikos gamybai yra naudojami augalai, kurie išgryninami naujausių technologijų dėka, nekenkiant gamtai.

  Antipodes  yra vieni iš nedaugelio ekologiškos kosmetikos gamintojai pasaulyje. Augalai naudojami kosmetikos gamyboje užauginti nenaudojant cheminių pesticidų. Ant kiekvieno produkto pakuotės yra nurodytas procentas grynųjų ekstarktų, kurie yra sudėtyje. Gamyboje naudojami Vinanza Grape® ir Naujosios Zelandijos Sauvignon Blanc vynuogių ekstraktai užtikrina maksimalų odos drėkinimą bei pasižymi antioksidaciniu poveikiu, atkuria laisvųjų radikalų pažeistą odą. Avokadų aliejai – pasižymi odą maitinančiomis ir kalogeno sintezę skatinančiomis savybėmis.

  Manuka medus (Maori genties tradicinis antibakterinis vaistas Naujojoje Zelandijoje) suteikia odai ypatingai daug drėgmės ir veiksmingas esant probleminei odai.

  Įvairūs natūralūs kvapai veikia raminančiai, energizuojančiai, atpalaiduojančiai.

  Antipodes natūralaus grožio idustrijos tikslas sumažnti chemikalais prisotintų priemonių naudojimą ir žalą gamtai! Už sveiką natural grožį.

  preloader