Nemokamas pristatymas nuo 99 €

Lojalumo programa
Kaina

Proceanis

2012 m. Proceanis® į rinką išleido pirmąjį pasaulyje maisto papildą su hialurono rūgštimi. Sveikiems sąnariams, odai, plaukams ir nagams palaikyti naudojamas unikalus maistinių medžiagų ir hialurono rūgšties derinys.

Tikras grožis kyla iš vidaus. Gerai hidratuotas kūnas yra švytintis ir kupinas gyvybingumo. Proceanis® "Hyaluron Drink" yra natūralus kasdienis lengvai įsisavinamas organizme ir intensyviai drėkinantis maisto papildas.

Pagrindinė Proceanis® idėja - gamintojai norėjo sukurti produktą, kuris turėtų įtakos giliojo jungiamojo audinio pokyčiams ir pagerintų organizmo gebėjimą sulaikyti vandenį ir taip atkurtų natūralų, jaunatvišką gyvybingumą. Hamburgo universitete Proceanis® atliko novatorišką darbą su molekulinės biologijos specialistais ir per dvejus metus sukūrė itin veiksmingą hialurono rūgšties kompleksą, kurį žmogaus organizmas galėtų puikiai pasisavinti, kai jis vartojamas kaip skystas maisto papildas.

Proceanis

Hyaluron Drink Duo papildai

90,00€

Proceanis

Hyaluron Drink papildai

50,00€

Proceanis

Hyaluron Drink Travel papildai

65,00€

Kaupk lojalumo taškus ir naudokis lojalaus kliento nuolaida

Daugiau apie lojalumo nuolaidą skaitykite čia:

Plačiau

Lojalumo taškai

Susisiekite su mumis

Molecule

MOLECULE puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.