Nemokamas pristatymas nuo 99 €

Lojalumo programa
Nauja
NuFACE FIX® Starter Kit prietaisas veido linijų švelninimui. Veido aparatai
NuFACE FIX® Starter Kit prietaisas veido linijų švelninimui. Veido aparatai

NuFACE FIX® Starter Kit prietaisas veido linijų švelninimui

Prekės kodas: 2688

230,00€

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į paštomatą OMNIVA (Baltijos šalyse) - Nuo: 2,50€ Pristatymas į paštomatą OMNIVA (Baltijos šalyse)Nuo: 2,50€
Pristatymas į paštomatą VENIPAK (Baltijos šalyse) - Nuo: 2,50€ Pristatymas į paštomatą VENIPAK (Baltijos šalyse)Nuo: 2,50€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - VENIPAK (Baltijos šalyse) - Nuo: 3,20€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - VENIPAK (Baltijos šalyse)Nuo: 3,20€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD (Europoje) - 12,00€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD (Europoje)12,00€
Aprašymas

Apdovanojimus pelnęs veido linijų lyginimui skirtas mikrosrovės įrenginys, kuris puikiai užbaigia jūsų NuFACE® rutiną. Akimirksniu sušvelninkite smulkių linijų ir raukšlelių išvaizdą, taip pat sukurkite pilnesnių lūpų efektą. Prietaiso ypatumai: - Akimirksniu palygina smulkias linijas ir raukšles aplink akis, lūpas ir kaktą; - Padeda sukurti pilnesnių lūpų efektą, kai naudojamas aplink lūpų liniją; - 3 minutės vienai zonai - FDA patvirtinta Į komplektą įeina FIX® Line Smoothing serumas – būtinas norint užtikrinti, kad mikrosrovė pasiektų veido raumenis, tuo pačiu drėkinant odą. NuFACE FIX® serumas paruošia odą laidžiam slydimui. Tada NuFACE FIX® tiekia švelnią mikrosrovės dozę į paviršinius odos sluoksnius, naudodamas „plunksnų“ techniką, greitą trynimo judesį, kuris palygina smulkias linijas ir raukšles aplink akis, burną, kaktą ir prie nosies. Tik 3 minutes vienai zonai. Rinkinyje: - NuFACE FIX® prietaisas - NuFACE FIX® serumas - Naudojimo instrukcija - USB laidas Apdovanojimai: Allure - 2021 Readers’ Choice Awards CEW – 2021 Beauty Creators Awards Glamour - 2021 Readers’ Choice Awards Glamour - 2021 Beauty Awards CEW - 2020 Beauty Awards Glamour - 2020 Beauty Awards Įspėjimai: - Nenaudoti prietaiso per krūtinę širdies srityje, elektros srovė gali sukelti mirtinus širdies ritmo sutrikimus, taip pat akių srityje (žiedinis raumuo akiduobės apvade), smilkiniuose; - Nenaudokite šio prietaiso, jei esate sirgę epilepsija ar patyrę traukulių. - Nenaudokite, jei neseniai buvo atlikta operacija ar kitos chirurginės procedūros. - Nenaudokite, jei turite elektroninį implantuotą prietaisą, pvz., defibriliatorių, neurostimuliatorių, širdies stimuliatorių arba EKG monitorių. Jei naudojate ant kūno nešiojamus medicinos prietaisus, pvz., insulino pompą – pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. - Nenaudokite, jei sergate vėžiu arba turite bet kokį įtartiną ar vėžinį pažeidimą. - Nenaudokite šio prietaiso, jei esate nėščia. *Jei turite kokių nors kontraindikacijų, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, jei aukščiau nurodytos nuostatos tinkamos jums.  

Sudėtis

NuFACE FIX® Serum: Water/Aqua/Eau, Propanediol, Glycerin, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sea Silt Extract, Palmitoyl Hexapeptide-52, Palmitoyl Heptapeptide-18, N-Prolyl Palmitoyl Tripeptide-56 Acetate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Adenosine, Olivine Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine, Pentylene Glycol, Carbomer, Xanthan Gum, Poloxamer 338, Tocopherol, Sodium Citrate, Silica, Mica, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, 1,2-Hexanediol, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sodium Metabisulfite, Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492)

Prekių instrukcija

Naudojimas: 1. Iš dėžutės išimkite FIX įrenginį ir mikro USB laidą. 2. Prijunkite FIX įrenginį prie USB lizdo, kad pradėtumėte saugų įkrovimą. Prietaisą įkraukite 4 valandas prieš pirmąjį naudojimą.  Laikykite ant stalviršio toliau nuo bet kokio vandens šaltinio. Tinkamai prijungus įrenginį krautis, pasijus trumpas impulsas. Sumirksės balta LED lemputė, rodanti, kad jūsų FIX įrenginys kraunamas. Lemputė liks šviesti, kai įrenginys bus visiškai įkrautas. Pastaba: FIX įrenginio negalima naudoti, kai jis kraunasi, ir jo nejunkite įkrovimo metu. 3. Svarbu: patikrinkite savo odą, kad įsitikintumėte, jog nesate jautri NuFACE® mikrosrovės vandens gelio aktyvatoriui. Norėdami tai padaryti, užtepkite monetos dydžio produkto ant dilbio ir palikite 15-30 minučių prieš nuplaunant. Jei pasireiškia alerginė reakcija (bėrimas, paraudimas ir pan.) nedelsdami kreipkitės į NuFACE®, kad gautumėte rekomendacijų dėl alternatyvos NuFACE® mikrosrovės vandens gelio aktyvatoriui. Neturėtumėte pradėti FIX® prietaiso naudojimo, kol pasireiškusi reakcija į NuFACE® mikrosrovės aktyvatorių nebus išspręsta.

  1. Kai jūsų FIX įrenginys yra įjungtas, jis skleidžia dūzgiantį garsą ir užsidega baltos LED lemputės. Pastaba: yra tik vienas įrenginio intensyvumo lygis.
  2. Svarbu: visada įsitikinkite, kad 2 prietaiso sferos visada būna tiesioginiame kontakte su oda. Naudodami aparatą venkite tempti ir traukti odą.
  3. FIX prietaisas skleis 3 greitus impulsus, kai bus laikas jo įkrovimui.

Pastaba: FIX įrenginys nesutrauks raumenų. Srovė yra minkšta, raminanti ir švelni, kai prietaisas naudojamas teisingai.

Molecule

MOLECULE puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.