Nemokamas pristatymas nuo 99 €

Lojalumo programa
„Tripollar Stop VX“ veido aparatas. Veido aparatai
„Tripollar Stop VX“ veido aparatas. Veido aparatai
„Tripollar Stop VX“ veido aparatas. Veido aparatai
„Tripollar Stop VX“ veido aparatas. Veido aparatai
„Tripollar Stop VX“ veido aparatas. Veido aparatai

„Tripollar Stop VX“ veido aparatas

Prekės kodas: 2349

610,00€

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į paštomatą OMNIVA (Baltijos šalyse) - Nuo: 2,50€ Pristatymas į paštomatą OMNIVA (Baltijos šalyse)Nuo: 2,50€
Pristatymas į paštomatą VENIPAK (Baltijos šalyse) - Nuo: 2,50€ Pristatymas į paštomatą VENIPAK (Baltijos šalyse)Nuo: 2,50€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - VENIPAK (Baltijos šalyse) - Nuo: 3,20€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - VENIPAK (Baltijos šalyse)Nuo: 3,20€
Atsiėmimas Naugarduko g. 29, Vilnius - 0,00€ Atsiėmimas Naugarduko g. 29, Vilnius0,00€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD (Europoje, išskyrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) - 12,00€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD (Europoje, išskyrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje)12,00€

Aprašymas

Daugiafunkcis įrenginys su naujovišku Multi-RF režimu ir Gen2 itin efektyviu dinaminiu raumenų aktyvavimu (DMA), sukurtas siekti geriausių rezultatų. DMA Gen2 naudoja geriausias esamas raumenų stimuliavimo technologijas, tokias kaip EMS ir mikrosrovę, kurios stimuliuoja veido raumenis skleidžiant žemo dažnio asinchroninę elektros srovę, optimizuotą odos stangrinimui, tonizavimui ir pakėlimui. KAIP TAI VEIKIA? TriPollar Multi-RF keičiamos RF bangos „šukuoja“ dermos sluoksnius, kad suteiktų tolygų šildantį efektą per visą kolageno ir elastino sluoksnių juostą. TriPollar StopVX yra optimizuotas RF ir DMA Gen2 sinergijai, taip pat užtikrina optimalų šildymo profilį greitesniems ir efektyvesniems rezultatams – pakanka vos 3–5 veikimo minučių, kad pamatytumėte rezultatus. Su Rox Beauty ir puikia Tripollar patirtimi galite namuose jaustis kaip žvaigždė. Aparato naudojimo rezultatai:

 • efektyviai pagerina raukšlių išvaizdą
 • stangrina odą
 • apibrėžia žandikaulio liniją
 • pagerina odos tono lygumą

Simbiotinis technologijų veikimas lemia ilgalaikį poveikį:

 • Sumažina raumenų nuovargį, todėl, palyginti su alternatyvomis, atsiranda ilgalaikis poveikis.
 • Multi-RF stimuliuoja kolageno ir elastino regeneraciją plačioje dermos srityje, todėl laikui bėgant atsiranda didėjantis poveikis.
Prekių instrukcija

Nuvalykite ir nusausinkite veido/kaklo sritį. Labai plonu TriPollar preparato gelio sluoksniu užtepkite visą veido sritį (veidą ir (arba) kaklą). Šis gelis turi būti naudojamas viso proceso metu. Įjunkite įrenginį paspausdami maitinimo mygtuką. Įsitikinkite, kad dega žalia indikatoriaus lemputė. Pasirinkite patogiausią galios nustatymą (Low/High). Padalinkite veidą į 3 sritis (dešinį skruostą, kairįjį skruostą, kaktą). Uždėkite prietaisą ant odos ir šiek tiek paspauskite, kad būtų užtikrintas visiškas elektrodų ir odos kontaktas. Perkelkite prietaisą labai lėtais sukamaisiais judesiais ant nedidelės odo srities dalies, lėtai šildydami odą iki optimalios temperatūros. Kai užsidega oranžinė indikatoriaus lemputė ir pasigirsta pyptelėjimas, jūs pasiekėte optimalią temperatūrą. Tęskite tuos pačius lėtus sukamuosius judesius keletą sekundžių, tada palaipsniui didinkite judesius esamoje srityje. Tęskite procesą su visa sritimi lėtais sukamaisiais judesiais 4-5 minutes ir pereikite prie kitos veido srities, kartodami aukščiau nurodytus veiksmus. Procesas gali būti sustiprintas „keliant“ judesius nuo žandikaulio linijos aukštyn link skruostų. Perjunkite į RF + DMA režimą (naudokite jį tik žandikaulio linijos srityje). Rekomenduojama pradėti nuo mažos galios lygio. Pradėkite judinti prietaisą labai lėtais tiesiniais judesiais išilgai žandikaulio linijos. Norėdami užtikrinti optimalius rezultatus, naudokite prietaisą 5 minutes iš kiekvienos pusės. Paspauskite maitinimo mygtuką dvi sekundes, kad išjungtumėte įrenginį. Švelniai nuimkite TriPollar paruošimo gelį odai ir nuplaukite veidą. Prietaiso elektrodus nuvalykite drėgna šluoste arba popieriniu rankšluosčiu, o prietaiso antgalį uždenkite apsauginiu dangteliu. SAUGUMAS TriPollar StopVX aparate įtaisytas temperatūros jutiklis užtikrina, kad naudojimo metu būtų palaikoma tiksli ir efektyvi temperatūra, taip išvengiant odos pažeidimų. Naudojant produktą nėra nudegimų ar lipolizės pavojaus, nes nuolat stebimas ir palaikomas tinkamas odos atjauninimo gylis ir temperatūra. Naudojimo instrukcija viduje. Nenaudoti ant pažeistos odos. Aparatas skirtas sveikam žmogui, jeigu turite sveikatos problemų dėl naudojimo pasitarkite su gydytoju. Kas turėtų nenaudoti aparato:

 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei esate jaunesnis nei 18 metų.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei šiuo metu sergate arba sirgote vėžiu, ypač odos vėžiu arba ikivėžiniais apgamais.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei per pastaruosius 3 mėnesius masažo zonoje buvo švirkščiamas Botox.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei masažo zonoje turite nuolatinių užpildų. Jei turite laikinų odos užpildų, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei turite širdies stimuliatorių arba vidinį defibriliatorių.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei masažo zonoje turite metalinių implantų. Tai neapima dantų plombavimo.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei turite sunkių gretutinių ligų, pvz., širdies sutrikimų.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei turite susilpnėjusią imuninę sistemą dėl imunosupresinių vaistų ar imunosupresinių ligų, tokių kaip AIDS.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei sergate kokia nors liga, kurią skatina šiluma, pvz., (bet tuo neapsiribojant) pasikartojančiu Herpes simplex masažo zonoje.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei turite kokių nors aktyvių odos ligų masažo zonoje, įskaitant, bet neapsiribojant, opos, psoriazę, egzemą ar bėrimą.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei turite keloidinių randų, nenormalaus žaizdų gijimo ar trapios odos.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei per pastaruosius tris mėnesius buvo atlikta kokia nors chirurginė procedūra, lazerinis paviršiaus padengimas ar gilus cheminis šveitimas masažo zonoje.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei masažo zonoje yra kokių nors įtartinų pažeidimų.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei šiuo metu vartojate vaistus, augalinius preparatus, vitaminus ar maisto papildus, kurie gali sukelti pažeistą ar sausą odą.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei sergate cukriniu diabetu.
 • Nerekomenduojame naudoti prietaiso, jei praeityje patyrėte insultą.
 • Jei nesate tikri, ar prietaisas jums tinkamas, prieš pradedant kursą visada rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju.

   

Nuomos užsakymo forma

Galimas nuomos terminas nuo 2 iki 30 kalendorinių dienų. Susisieksime su Jumis ne vėliau kaip per 1 darbo dieną po nuomos užsakymo formos užpildymo.

Molecule

MOLECULE puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.