Nemokamas pristatymas nuo 99 €

Lojalumo programa
HAIRMAX Laser Comb Prima 9 plaukų šukos nuomai. Prietaisų plaukams nuoma
HAIRMAX Laser Comb Prima 9 plaukų šukos nuomai. Prietaisų plaukams nuoma

HAIRMAX Laser Comb Prima 9 plaukų šukos nuomai

Prekės kodas: 4360

Informacija aparato grąžinimui:

Pasirinkus pristatymą ir grąžinimą kurjeriu, grąžinimo dieną iškviesime kurjerį aparatui paimti į užsakyme nurodytą adresą.

Pristatymo sąlygos

Nuomos terminas

Dienos kaina: 2,00€

Nuomos mokestis: * Eur

Užstatas: 55,00€*

Sutarties sąlygos
Aprašymas

HAIRMAX plaukų šukos – pirmasis unikalus lazerinis prietaisas, kurį galite naudoti namuose. Prietaisas yra žemo dažnio ir teikia maitinančią saugią lazerio šviesos energiją tiesiai į jūsų plaukų folikulus, kad būtų galimai stabdomas retėjimo procesas. Po pirmųjų prietaiso naudojimo mėnesių matomų rezultatų tikėtis dar anksti, tačiau po oda jau pradeda vykti pokyčiai. Padidėjęs kraujo tekėjimas tiekia daugiau deguonies ir maistinių medžiagų į jūsų plaukų folikulus - neaktyvūs, nusilpę atgaivinami. Galite pastebėti šiek tiek slinkimo, o tai yra teigiamas ženklas, nes ploni slenkantys plaukai bus pakeisti naujais storesniais. Rezultatai stebimi po 3-4 mėnesių, o po 6 mėnesių jau matomi ryškūs teigiami pokyčiai. Norint juos išlaikyti, būtinas tęstinis šukų naudojimas. - Kliniškai patvirtinta technologija - FDA patvirtinta - Gydytojų rekomenduojama Veikimas: - Gali padėti sustiprinti kraujagysles, dėl ko gali pagerėti kraujotaka; - Gali padėti pagerinti ląstelių metabolizmą. Pagerėjus kraujotakai, į folikulą patenka svarbios maistinės medžiagos, kurios stiprina ir pagreitina plauko ataugimą. Veikiant lazeriui, gerėja galvos odos kraujotaka, susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankesnius plaukus. Savybės: - Suteikia šviesos energiją, kuri stimuliuoja plaukų folikulus, padeda atkurti natūralų plaukų augimo ciklą ir galimai skatina plaukų augimą; -  9 medicininio lygio lazeriai (be šviesos diodų); - 11 minučių naudojimo laikas 3 dienas per savaitę; - Sukurtas tikslinėms vietoms arba visam galvos odos plotui; - Belaidis ir lengvas prietaisas.

Prekių instrukcija

Lazerinės šukos yra individualaus naudojimo, šukuojatės ten, kur jums patogu, nereikalinga gydytojų ar grožio specialistų nuolatinė priežiūra. HairMax LaserComb® – lyderis rinkoje, vienintelis, patogus, saugus lazerinis prietaisas terapiniam naudojimui tiesiog namuose – sau patogiu laiku galėsite atlikti procedūras, kurios galės padėti plaukų ataugimui.

 

Molecule

MOLECULE puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.