• Apie mus

  Metas nusirengti nuovargį ir pasipuošti gera savijauta! 

  Molecule – tai Agnetos Kleizienės sveikatos, grožio ir jaunystės namai, įkurti tam, kad iš naujo atrastumėte pasitikėjimą savo jėgomis. Agneta yra įsitikinusi, kad atėjo laikas pakeisti grožio ir sveikatos standartus: vietoje blogos savijautos ir nuovargio, Molecule siūlo puoselėti ilgaamžiškumo ir jaunystės galią.

  SVEIKATA

  Geriausias dienos jausmas – atsibusti pilnam energijos. O kai jos trūksta, galite pasiskolinti iš gamtos. Grąžinsite su saiku gerais darbais.
  Molecule asortimente – tik natūralūs papildai, kuriuose gamta susijungia su mokslu dėl veiksmingiausių rezultatų. Ištobulinti laboratorijose ir tyrimais patikrinti, todėl siūlomi su pasitikėjimu.

  GROŽIS

  Paslėptas trūkumas – jokia nuodėmė, o išryškintas privalumumas – jūsų papildomi pasitikėjimo taškai.
  Molecule grožio formulė – tai amžinai jauna moteris. Jums siūloma kosmetika – tik iš geriausių gamintojų. Įvertinant susirūpinimą dėl produktų sudėties ir geriausio efekto paiešką, produkcija preciziškai atrenkama ne pagal pakuotę ar kainą. Juk svarbiausia – kas viduje.

  JAUNYSTĖ

  Jeigu galite apdrausti savo sveikatą, tai kodėl to nepadarius su jaunyste? Net ir maži žingsniai kasdien padeda išsaugoti šį energijos suteikiantį jausmą. Pradėkite nuo mitybos.
  Molecule lentynose nerasite produktų, kuriuose būtų dirbtinių ingredientų. Kuriant ryšį su gamta, atrenkami tik aukščiausios kokybės natūralūs, ekologiški, hipoalerginiai, vegetarams ir veganams tinkantys produktai. Skanaus!

  preloader