• MOKYKLAI PASIRENGĘ? TAIP! ✓

  Vadovėliai ir pratybos? Yra!✓ Nauja sportinė apranga ir dailės reikmenys? Yra!✓ Registracija į tris naujus būrelius? Irgi yra!✓ O kaipgi pagalba imunitetui, energijos, proto žvitrumo ir, svarbiausia – viso šio rugsėjo įkvėpto entuziazmo palaikymas? Verta tuo pasirūpinti dabar – kad mokslo metų pradžios pokyčiai augintų ir įkvėptų, o jėgų užtektų viskam – ir pamokoms, ir tiems trims būreliams.

  MOLECULE grožio ir sveikatos namų vadovė ir darželinuko mama Agneta rekomenduoja praturtinti savo vaiko kasdienę rutiną vertingais ir atsakingai sukurtais papildais iš kruopščiai atrinktų gamintojų: „Tinkamas pasiruošimas mokyklai – tai ne tik pieštukų, sąsiuvinių ir pratybų komplektai jūsų vaiko kuprinėje, bet ir tinkama pagalba organizmui: daugiau energijos, daugiau atsparumo pokyčių sukeltam stresui ir pasirengimas artėjančiam vėsių orų sezonui su visomis jį lydinčiomis „linksmybėmis“ – susirgimais ir negalavimais. Mes neužbėgsime už akių visoms rudeniškoms ligoms – turbūt to ir nereikia – bet pasirūpinti, kad vaikas nepristigtų energijos visiems tiems užmojams, su kuriais pradėjo rugsėjį – galime ir privalome,“ – sako sūnų Jokūbą auginanti mama.

  Tad šiam rugsėjui MOLECULE rekomenduoja:

  LIGŲ NUBAIDYMUI
  Ar žinojote, kad daugiau kaip 70 proc. visų mūsų imuninių ląstelių yra randamos virškinamajame trakte? Taigi, ir jūsų vaiko žarnynas yra keliasdešimties trilijonų gyvų mikroorganizmų namai, kurie daro įtaką imunitetui, nuotaikai, nerimui, mąstymui ir net skausmui. Neleiskite, kad jūsų vaiko mikrobiotą pakirstų stresas ir įtampa: pasirūpinkite ne tik tinkama mityba, pakankamu poilsiu, bet ir probiotikų papildais. Mūsų pasirinkimas – britų kompanija „Terranova“, išsiskirianti dideliu dėmesiu botaniniams produktams, nenaudojanti gamybinių priedų – visą dėmesį sutelkiant į veikliąsias medžiagas. GREEN CHILD gyvybingų bakterijų kompleksas – tai jūsų vaikui draugiška mikroflora su liofilizuotais (todėl ypač gerai pasisavinamais ir maksimaliai veikliąsias medžiagas išsaugojusiais) botaniniais elementais. Tinka vaikams nuo 4 metų, gali būti prarytas kapsule arba išbertas į jogurtą ar sultis.

  KONCENTRACIJAI IR SUSIKAUPIMUI
  Daugiau susikaupimo, koncentracijos – ir mažiau nuovargio: tai gali grybų galios žinovų iš Jungtinės Karalystės – HIFAS DA TERRA – sukurtas unikalus produktas Dr. Leo. Sirupas, kuriame itin veiksminga organiškų grybų formulė praturtinta Lion‘s Mane ekstraktu su ekologiško grybo Gericijus (liet. Liūto kartis / lot. Hericium erinaceus) milteliais – ateina į pagalbą daug besimokantiems, susikaupimo reikalingas užduotis atliekantiems vaikams. Ir su vitaminu C, išgautu iš organinių acerola uogų (dar vadinamų malpigijomis arba barbadosinėmis vyšniomis) – kuris būtinas nervų, imuninei sistemai, stiprina kraujagysles ir reikalingas pasisavinti geležį.

  MĄSTYMUI IR ŽVITRIAM PROTUI
  Ne veltui žuvų taukai vadinami smegenų maistu: juose esančios nepakeičiamos polinesočiosios riebalų rūgštys omega-3, kurių organizmas pats nepasigamina, būtinos visam vaiko organizmui ir jo vystymuisi – ypač smegenims, nervų sistemai, širdžiai ir regėjimui. Mūsų pasirinkimas – MEGA EPA žuvų taukai iš „BioCare“. Kodėl? Nes išgaunami iš ančiuvių ir sardinių, be sunkiųjų metalų ir kitų aplinkos teršalų, todėl ne tik veiksmingi, bet ir saugūs vartoti vaikams.

  TVIRTUMUI, NUOTAIKAI IR OPTIMIZMUI
  Vitamino D svarbą sunku pervertinti, ypač mums, šiauriečiams: kaip rodo Lietuvoje atlikti tyrimai, vitamino D trūksta net 87 proc. 2-6 metų vaikams, ir net 9 iš 10 vyresnių vaikų ar suaugusiųjų patiria vitamino D stygių. O juk būtent šis vitaminas yra atsakingas už kalcio ir fosforo įsisavinimą, normalią kaulų, dantų būklę, raumenų funkciją ir normalų imuninės sistemos veikimą. Ne veltui vitaminą D dar vadina „geros nuotaikos“ vitaminu! Štai kodėl pasibaigus saulėtoms dienoms ir vis daugiau laiko rymant prie kompiuterio bei knygų verta vaiko mitybą praturtinti vitaminu D – pavyzdžiui, iš TERRANOVA Green Child linijos: nes šis specialiai vaikams paruoštas preparatas praturtintas vingrūne (spirulina) – galingu lengvai virškinamų baltymų šaltiniu, padedančiu nuovargį patiriančiam organizmui palaikyti gyvybingumą; ir blakinėmis kalendromis, kurios padeda palaikyti normalų virškinimą ir apetitą.

  ENERGIJAI
  Pamokos, namų darbai, trys būreliai ir dar knyga prieš miegą? Kad viskam užtektų jėgų ir energijos, praturtinkite savo vaiko racioną NUZEST sukurtu gardžiu papildu – Kids Good Stuff su vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir gyvosiomis bakterijomis. Su vingrūne (spirulina), palaikančia gyvybingumą, kiaulpienių ekstraktu ir imbiero milteliais bei linų sėmenimis normaliai virškinimo sistemos funkcijai palaikyti ir mėlynžiede taškuone atminčiai stiprinti. Smagiausia, kad milteliai gali būti braškių, šokolado ar vanilės skonio, tiek didesnėje pakuotėje, tiek vienkartinės dozės maišelyje – kad būtų patogu įsimesti į pietų dėžutę, kartu su gertuve.

  preloader